Brak nastroju.

woman-1958723__340

Kurczę jest mi dzisiaj bardzo smutno z powodu niesłowności ludzi. Umawiają się z Tobą, a potem wystawiają. Bez żadnego powiadomienia, że nie przyjdą. To strasznie chamskie, szczególnie jeśli ktoś czekał na to spotkanie bardzo długo i było ono ważne dla niego. Nie rozumiem takich ludzkich zachowań. To takie żałosne, kiedy ktoś 10 raz umawia się z Tobą i nic.

Advertisements

One thought on “Brak nastroju.

 1. Tego typu sytuacje nie są mi obce i niestety (zabrzmi to prozaicznie, ale) tak to już jest z ludźmi. Tym bardziej się to przeżywa, kiedy jest się osobą, która do obietnic podchodzi bardzo poważnie i przywiązuje do nich dużą wagę.

  Czasami więc lepiej zatrzymać się na moment i zadać pytanie samemu sobie “czy to na co czekam, czy to o co się staram, czy to czemu się poświęcam, naprawdę jest tego warte?”

  Świat się kręci w swoim tempie, a niektórzy pozostaną już tacy jacy są – natomiast my zupełnym przypadkiem, nieświadomie możemy zatracić się z tego powodu w poczuciu smutku i bezsilności, a przecież “Aby samemu stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat”

  Bądźmy więc lepsi, nie czekajmy na to aż coś/ktoś się zmieni – bądźmy po prostu ponad tym i z odwagą stawiajmy kolejne kroki.

  Rozpisałem się 😉
  Pozdrawiam serdecznie

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s